Pracownia

Nazywam się Klaudia Lekston. Po kilku latach zdobywania doświadczenia w biurach projektowych postanowiłam otworzyć własną pracownię architektoniczną. Spotykając się z różnorodnymi klientami chcę tworzyć dla nich przestrzeń nie tylko atrakcyjną wizualnie, ale również w pełni funkcjonalną.

Podczas tworzenia projektów bardzo zależy mi na konsekwentnym sposobie odzwierciedlenia planowanej inwestycji. W pracowni zarówno aranżacje wnętrz, projekty budowlane i wykonawcze, powstają na podstawie trójwymiarowego modelu pozwalającego na wgląd w wirtualny obraz inwestycji. Dzięki temu wyróżniają się spójną i kompleksową dokumentacją projektową. Zastosowane rozwiązania architektoniczne są zgodne z rozwiązaniami konstrukcyjnymi, instalacyjnymi i technologicznymi.

Pracując jako architekt staram się wnikliwie analizować potrzeby moich klientów, aby móc jak najlepiej sprostać ich oczekiwaniom. Stale poszerzam swoją wiedzę, szczególnie interesuje się technologią BIM. Posiadam uprawnienia do projektowania architektonicznego bez ograniczeń oraz jestem czynnym członkiem Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów.

Serdecznie zapraszam do współpracy!

OPINIE KLIENTÓW

“Serdecznie polecamy współpracę z Klaudią ! Jesteśmy bardzo zadowoleni z projektu, który nam wykonała. Klaudia potrafi znaleźć rozwiązania dla najbardziej wymagających klientów, które w pełni spełniają ich oczekiwania. Jej projekty są pełne inspiracji i ciekawych rozwiązań. Efekt końcowy jest powalający, samym nigdy nie udałoby nam się stworzyć tak ciekawej aranżacji.”

Eliza i Łukasz